Лазерна хірургія

Лазерна хірургія

Клініка має в своєму розпорядженні повний спектр обладнання для лазерного хірургічного лікування як переднього, так і заднього відрізка очного яблука. Лазерна хірургія проводиться в амбулаторному режимі і включає такі різновиди:

1. YAG-лазерна капсулотомія (лазерна дисцизія) – розтин помутнілої задньої капсули кришталика. Процедура займає кілька хвилин, зір відновлюється відразу після процедури.

2. Селективна лазерна трабекулопластика (СЛТ) – «золотий стандарт» лазерного лікування глаукоми. Сенс її полягає в поліпшенні відтоку внутрішньоочної рідини за допомогою активації шляхів відтоку лазерним випромінюванням. Згідно передовим міжнародним дослідженням, СЛТ застосовують в якості початкової терапії первинної глаукоми і офтальмогіпертензіі.

Процедура безболісна, ефективна і безпечна. Вона триває кілька хвилин і здатна знизити потребу в антиглаукомних препаратах, тим самим робить лікування глаукоми комфортним, що позитивно впливає на якості життя пацієнта.

3. Лазерна іридотомія – маніпуляція, яка передбачає створення лазером отворів у райдужці. Через цей отвір відновлюється відтік внутрішньоочної рідини, що допомагає контролювати внутрішньоочний тиск.

4. Лазерний вітреолізис – це лазерне випаровування помутнінь склоподібного тіла. Дана маніпуляція показана при деструкції скловидного тіла (наявності внутрішньоочних плаваючих помутнінь – «ниток, грудок вовни»), що створює перешкоду якісному зору.

5. Відмежуюча лазерфотокоагуляція, профілактична периферична лазерфотокоагуляція (ППЛК) – процедура, що застосовується для зміцнення периферичної зони сітківки, де виявлені зони дистрофії. Процедура застосовується виключно як міра профілактики відшарування сітківки.

6. Панретинальна лазерфотокоагуляція (ПРЛК) – невід’ємна частина лікування пацієнтів з діабетичною ретинопатією. Головна мета ПРЛК полягає в коагуляції лазерним випромінюванням зон сітківки, де спостерігається порушення кровообігу.