Лікування катаракти

Лікування катаракти

У нашому медичному центрі проводяться всі етапи сучасної діагностики: повне офтальмологічне обстеження, розрахунок параметрів інтраокулярної лінзи (ІОЛ або штучного кришталика), вибір найбільш оптимального для пацієнта режиму зору (фокусної відстані поблизу і вдалину) після операції, передопераційна підготовка, хірургічне лікування катаракти та подальше бескоштовне післяопераційне спостереження протягом місяця.

Ціна операції з видалення катаракти та встановлення ІОЛ (Alcon, США) починається від 12900 грн. і змінюється в залежності від виду використовуваного кришталика, наявності супутньої патології з боку органу зору. Вартість операції включає в себе всі витрати в передопераційний період і місяць післяопераційного спостереження.

Для отримання більш детальної інформації по вартості лікування катаракти, запишіться на прийом до наших фахівців за тел. (098) 103-3-103. Після комплексної діагностики лікар-офтальмолог пояснить вам відмінності і переваги різних видів ІОЛ, які підійдуть конкретно у вашому випадку, що дозволить вам зробити правильний вибір і отримати максимальний результат лікування.

У нашому центрі оперують катаракту провідні фахівці Києва, Дніпра і Запоріжжя. В середньому, фахівці нашого центру проводять більше 2000 операцій по факоемульсифікації катаракти на рік.

Підготовка до операції

Після повного офтальмологічного обстеження пацієнту буде необхідно зробити наступні аналізи:
1. Загальний аналіз крові
2. Загальний аналіз сечі
3. Глюкоза крові
4. Обстеження на вірусоносійство
(Експрес-тести на: HBs Ag, анти-HCV)
5. Експрес-тест на діагностику сифілісу
6. Коагулограма
7. ЕКГ (з розшифровкою)
8. Флюорографія ОГК
Консультації:
1. Стоматолога
2. ЛОР
3. Терапевта

Попереджаємо!

Операцію з видалення катаракти важливо проводити своєчасно, тому що у випадках зрілої або перезрілий катаракти істотно підвищуються ризики таких грізних ускладнень, як: вторинна глаукома, розрив зв’язок, що утримують кришталик, набряк і дистрофія рогівки тощо.